Půjčka zvonky.cz, správně tedy zonky.cz

V poslední době se často mezi lidmi mluví o službě Zvonky nebo Zonky, což není nic jiného než půjčky mezi lidmi. Na jedné straně jsou ti, co potřebují půjčit peníze a na druhé straně lidé, kteří chtějí investovat a vydělat nějakou korunu navíc. Tak jako tak jsou Zvonky.cz výhodné pro všechny. V zahraničí tento způsob půjčování peněz mezi lidmi funguje už řadu let, i v Česku tzv. peer to peer půjčky (ve zkratce P2P půjčky) nabízí již dlouho společnosti Bankerat či Benefi, jen se nedostali do podvědomí lidí natolik jako Zvonky.cz. Ptáte se k čemu je takové lidové půjčování vlastně dobré, když tu máme finanční společnosti, které bez problému půjčky poskytují? Ano, existují bankovní nebo nebankovní společnosti, jež půjčují peníze lidem za odlišných podmínek a stejně jako Zvonky.cz si nechají za poskytnutou službu zaplatit. Ovšem výše samotného úroku už není tak zcela zanedbatelná, rychlost a dostupnost půjčky také ne, a tak postupně vyplouvají na povrch jen samé výhody půjček založených na platformě P2P. Při žádosti o půjčku v bance se musíte obrnit zejména značnou dávkou trpělivosti a připravit se na zdlouhavý administrativní proces, který se bez nejrůznějších potvrzení o příjmu prostě neobejde. Nebankovní společnosti zase půjčí doslova každému, jen musíte být velmi obezřetní při výběru konkrétního věřitele, pokud šlápnete vedle, budete dlužit pomalu až do konce života. Zde je zárukou kvality pouze certfikovaná společnost s dlouhodobou tradicí na trhu a vlastně Zonky.cz nebo jak si je lidé často pletou se Zvonky.cz, jsou něco podobného.

Jak můžou lidé půjčovat lidem?

Půjčky mezi lidmi jsou tu odjakživa, co světlo světa spatřily první peníze, a proto půjčky jen tak lehce nevymizí. Když potřebujete půjčit peníze, musíte v prvé řadě také vědět, koho o půjčku požádat a za kým jít. Pokud máte kamaráda, kolegu, známého, pak není co řešit, ale v případě, že nevíte koho oslovit, začnete tápat. Chybí vám dost důležitý faktor, zprostředkovatel, který ví o někom, kdo by vám za určitých podmínek peníze půjčil. A tuto jednoduchou roli zastávají Zvonky.cz (správně Zonky.cz), které na svých webových stránkách půjčku mezi lidmi zprostředkují. Princip je velmi jednoduchý, nejenže zde lidé naleznou svoji půjčku, ale široké možnosti se nabízí také investorům, aby výhodně zhodnotili svoje volné peníze.

Jedno velké úvěrové tržiště

Na webových stránkách společnosti Zonky.cz se nachází obrovské úvěrové tržiště, které zahrnuje jak nabídku, tak i poptávku po půjčce. Velkou šanci na úspěch zde mají lidé, kteří se žádostí o půjčku neuspěli z nejrůznějších důvodů třeba u jiných finančních institucí a nebo zde lidé můžou získat půjčku s velmi výhodnou úrokovou sazbou. Každá poptávka má svůj příběh a ten je na úvěrovém tržišti prezentován, pak už záleží jen na tom, nakolik váš příběh osloví jednotlivé investory, kteří se na půjčku pro vás složí. Půjčit si můžete na co chcete, ale příběh musíte napsat tak, abyste dokázali zaujmout a přesvědčit, aby vám investoři půjčili ochotně, rádi a s malým úrokem. Následný kontakt mezi investorem a potenciálním zákazníkem už zprostředkuje Zonky.cz, smlouva se podepíše prostřednictvím speciálního SMS kódu a půjčka je doma.

Úrok začíná od 3,99%

Zonky.cz (opravdu je nepleťte se Zvonky.cz) umí doslova zázraky a slibují půjčky s optimální úrokovou sazbou, která začíná na 3,99%. Ovšem pozor, výši úrokové sazby přidělují Zonky. cz klientům na základě jejich bonity. Jakmile od nich obdržíte nabídku, je jen na vás, zda-li na půjčku přistoupíte či nikoli, v každém případě máte možnost úvěr za daných podmínek odmítnout. Je jasné, že na tak nízkou úrokovou sazbu se jen tak někdo nedostane, musíte být solventní, mít dobrý a zajímavý projekt a vaše finanční minulost musí být bez sebemenší chybičky. Přesto na půjčku s 3,99% úrokem dosáhne zhruba 5% žadatelů. Ti ostatní se pohybují v nejčastější úrokové sazbě, která činí 8,49% a 10,99%. Zkrátka 50% klientů nedostane úrok nižší než 8,49% a její maximální výše se pohybuje až do 19,99%. To už samozřejmě tak lákavé není, tady spíš záleží na tom, nakolik jsou investoři ochotni podstoupit dané riziko.

Půjčky P2P dobře fungují nejen u nás, ale i po celém světě a jsou skvělou alternativou vedle běžných bankovních a nebankovních půjček. Můžete s nimi získat velkou slevu na úrocích, výhodnější podmínky a především vás nikdo složitě neprověřuje. Služba Zonky.cz má poměrně mnoho pozitivních ohlasů, je zárukou bezpečnosti a důvěryhodného jednání a je jen a jen na vás, zda-li ji vyzkoušíte nebo ne. Zájemců je skutečně hodně.  

Jeden komentář k “Půjčka zvonky.cz, správně tedy zonky.cz

Napsat komentář