Nebankovní půjčky pro každého

Máte problém s půjčkou? V bance vaši žádost rázem zamítli? Marně přemýšlíte, jak si nejlépe poradit? Nemusíte věšet hlavu, pořád máte šanci na úspěch. Tradiční bankovní domy nejsou jedinou finanční institucí, kde si v dnešní době můžete půjčit peníze. Když to nejde u nich, můžete jít o dům dál. A možná vás až překvapí, jak jednoduché to je. Na úvěrovém trhu bankám zcela suverénně konkurují nebankovní společnosti, které jsou ke svým klientům vstřícnější a nemají tak tvrdé standardní podmínky jako banky. Z toho důvodu mají také podstatně větší schvalovatelnost půjček, jelikož k nim přechází řada neúspěšných žadatelů o bankovní půjčku. Půjčka v bance se možná lépe hodí, když si chcete sjednat půjčku na rekonstrukci bydlení, pořízení nemovitosti,  klasickou hypotéku, podnikatelský úvěr nebo jakoukoli větší půjčku. Pokud nemáte v peněžence kreditní kartu nebo povolený kontokorent k běžnému účtu, jen těžko vám banka půjčí pár tisícikorun před výplatou. Podle toho, na co chcete půjčit, zvolte také svého poskytovatele. Šance na úspěšné schválení žádosti se tak podstatně zvýší.

Chci malou půjčku

Rychlé nebankovní půjčky

Nebankovních půjček se nemusíte nijak obávat, kvalitou svých služeb se zcela vyrovnají klasickým bankovním domům. Velké certifikované nebankovní společnosti musí dodržovat stejné podmínky zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech jako banky. Rozsáhlou nabídku nebankovních půjček naleznete převážně v prostředí internetu. Vhodnou půjčku si velmi snadno vyberete prostřednictvím online srovnávače půjček, kdy do systému zadáte jen své požadavky a obratem se před vámi zobrazí široká škála bankovních i nebankovních úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Z nich si už pak velmi snadno vyberete nejvhodnější půjčku pro sebe. Již na první pohled je patrné, jak se půjčky mezi sebou navzájem liší nejen samotnou výší úrokové sazby, ale i dalšími podmínkami. Velké rozdíly lze shledat v délce splácení, případně dalších benefitech navíc. Není výjimkou, že nebankovní společnosti poskytují malé půjčky prvním žadatelům zcela zdarma bez poplatku. Avšak vždy máte možnost u jakékoli půjčky narazit na akční nabídku, která dokáže cenu za půjčku snížit až na totální minimum. Z toho důvodu věnujte již samotnému výběru půjčky dostatečnou pozornost a ušetříte nemálo peněz na poplatcích.

Online půjčka bez papírování

Kvůli nebankovní půjčce nemusíte nikam chodit na kamennou pobočku, tak jak je to obvyklé u bank. Nebankovní půjčku si velmi snadno sjednáte jen na internetu. A je úplně jedno, kolik peněz si chcete půjčit. I velkou půjčku v řádu několika stovek tisíc korun si dokážete sjednat pouze online. Samozřejmě, pokud dáváte přednost osobnímu jednání, není problém, abyste se s poskytovatelem půjčky dohodli na osobní schůzce a tam vše projednali. Řada velkých nebankovních společností disponuje rozsáhlou sítí obchodních zástpců, takže kurýr může do hodiny zvonit přímo u vás doma. Navíc, pokud by bylo třeba něco doložit, všechno máte po ruce doma, a smlouvu o půjčce můžete bez obav podepsat. Peníze jsou pak následně převedeny na bankovní účet, případně, je-li to váš požadavek, mohou vám být vyplaceny i v hotovosti. V případě, že chcete půjčit jen drobnou sumu peněz v řádu tisícovek, dokážete si vše vyjednat jen na internetu. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen krátký formulář, v něm uvedete své identifikační a kontaktní údaje, a posuvníkem na webu si zvolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, o její zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji okamžitě vyhodnotí a vás během několika minut informuje o výsledku. Je-li vám půjčka schválena, peníze ihned odchází na bankovní účet, a nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Nemusíte ani čekat na poštovní poukázku, některé nebankovní společnosti vyplácí peníze v trafice nebo na čerpací stanici jen na základě elektronického kódu, který obdržíte SMSkou. Vidíte sami, jak je velmi jednoduché sjednat si nebankovní půjčku.

Chci velkou půjčku

Nebankovní půjčka pro každého

Nebankovní společnosti mají pro své klienty podstatně větší pochopení než v bance a snaží se jim pomoci v různých tíživých situacích. V nich se většinou nachází právě nezaměstnaní, lidé pobírající sociální dávky, důchodci, ženy na mateřské, začínající podnikatelé, apod. Všichni tito žadatelé, včetně osob v exekučním řízení v bance s půjčkou nepochodí. Podle standardních podmínek patří mezi rizikovou klientelu a banky se obávají o návratnost poskytnutých peněžních prostředků. Oproti tomu nebankovní půjčka nemá až tak velká striktní omezení. Půjčí lidem se záznamem v registru dlužníků, v exekuci, bez příjmu, na začátek podnikání. Nebankovní společnosti totiž posuzují každou podanou žádost individuálně, a proto dokážou přihlédnout k potřebám každého klienta. Vždy máte možnost vyjednat si půjčku přesně tak, aby vyhovovala jen a jen vám. Můžete si na určitou dobu vyjednat odklad splátek nebo nastavit jejich výši podle aktuálních potřeb. Podmínky splácení se samozřejmě liší dle půjčené sumy a bonity klienta. U malých půjček si zpravidla vystačíte jen s úrokovou sazbou bez ručení, avšak u velkých půjček v řádu milionu či několika set tisíc korun je vhodné ručit nemovitostí. Dle její hodnoty jsou pak nastaveny podmínky splácení. Nebankovní půjčka je tedy snadno dostupná pro široký okruh žadatelů a nemá žádné striktní podmínky. Navíc, půjčky jsou k dispozici ve dne v noci a vše vyřídíte jen na internetu.

Pokud jste z jakéhokoli důvodu neuspěli se žádostí o půjčku v bance, vždy máte u nebankovní společnosti podstatně větší šanci na úspěch. Velké renomované nebankovní společnosti poskytují vždy férové půjčky na základě jasné a transparentní smlouvy.