Nebankovní půjčka od soukromého investora bez poplatku

Nemůžete pořád najít vhodnou půjčku? Nevyhovují vám standardní podmínky úvěrových společností nebo vám poplatky za půjčku připadají příliš vysoké? I za takových okolností se nabízí efektivní řešení. Pro půjčku nemusíte chodit jenom do banky. Na finančním trhu existuje nespočet dalších stejně kvalitních možností. Když si do online vyhledavače půjček zadáte své požadavky, okamžitě se před vámi objeví široká škála úvěrových produktů, které jsou aktuálně k dispozici. Z nich si už pak snadno vyberete, co bude vyhovovat jen a jen vám. Pokud bankovní úvěr není nic pro vás, pak hledejte půjčku v nebankovním sektoru. I zde naleznete nespočet certifikovaných firem, které vám na rozdíl od banky půjčí za daleko jednodušších podmínek. Můžete si půjčit na co chcete a kolik chcete, výše půjčky není nijak omezena a vychází vlastně jen z vašich potřeb a možností splácení. O tom svědčí také větší schvalovatelnost nebankovních půjček, která je podstatně vyšší, jelikož na nebankovní půjčku snadno dosáhne široký okruh žadatelů. Důležitým faktorem je také rychlost vyřízení, kdy u nebankovní půjčky můžete během chvilky držet peníze v ruce. Soukromé investiční společnosti nebazírují na tak rozsáhlé administrativě a celý proces sjednání půjčky je podstatně jednodušší než v bance. U nebankovní půjčky také neplatíte předem žádné poplatky.

Chci malou půjčku

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka se snaží svým klientům pomoci především v obtížných situacích, a proto na žadatele neklade zbytečně vysoké nároky. Poskytovatelům nebankovních půjčk je předem jasné, že s nedostatkem financí se potýkají zejména nezaměstnaní, lidé na sociálních dávkách, matky na mateřské, důchodci, studenti, začínající podnikatelé. Z toho důvodu se snaží podmínky u půjček a úvěrů nastavit tak, aby jim bez problémů dokázali vyhovět i tito žadatelé. Některé nebankovní společnosti nenahlíží do registru dlužníků a pokud ano, pak případnému záznamu nepřikládají žádný podstatný význam. Nevyžadují potvrzení o příjmu jen ze stálého zaměstnaneckého poměru, některé se obejdou i bez bankovního účtu a malé půjčky nevyžadují ručení další osobou či majetkem. Navíc, nebankovní půjčku si úplně jednoduše sjednáte online a nemusíte kvůli tomu ani chodit na pobočku. Pohodlně sami doma si sjednáte za pár minut půjčku a peníze vám ihned po schválení žádosti převedou na bankovní účet nebo připraví k vyzvednutí v hotovosti. Pro peníze si můžete zajít do nejbližší trafiky nebo si je vezmete na benzince. To vše jen na základě elektronického kódu, který obdržíte krátkou SMSkou. Pouze s mobilem v ruce  a připojením k internetu máte půjčku jedna dvě, a to bez jakéhokoli zbytečného papírování.

Půjčka od soukromého investora

Určitou alternativou nebankovních půjček je půjčka od soukromého investora. To je zpravidla člověk, který má volné peněžní prostředky a ty chce nějakým způsobem zhodnotit. Jelikož mu nevyhovují standardní podmínky bank a výnosy z termínovaných účtů jsou pramalé nebo lépe řečeno žádné, hledá i jiné možnosti. Ty se nabízí právě ve formě půjčky, což je pro něj vlastně investice, jež se se ziskem a za dohodnutých podmínek opět vrátí zpět. Soukromý investor si tak zhodnotí své peníze a daná osoba půjčkou vyřeší neodkladný finanční problém. Za sjednanou půjčku zaplatí úrok navíc. Půjčka je tak oproštěna od jakýchkoli zbytečných poplatků, které naopak využívají některé úvěrové společnosti. Nemusíte platit poplatek za podání žádosti o půjčku, schválení úvěru, vedení úvěrového účtu, samotnou finanční transakci, zasílání výpisů, atd. Kdepak, se soukromým investorem se dohodnete pouze na procentech a ty mu prostě splatíte. I úroková sazba je uvedena ve smlouvě o půjčce, takže celý proces půjčky je naprosto transparentní a i po právní stránce chrání obě strany, tedy dlužník i věřitele.

Chci velkou půjčku

 

Kde si sjednat půjčku od soukromého investora

Rozsáhlou nabídku půjček od soukromých investorů naleznete převážně na internetu na různých inzertních portálech. Zde je zpravidla uveden kontakt na danou osobu a několika slovy popsány nabízené služby. Pokud se rozhodnete na inzerát reagovat, stačí prostřednictvím online systému napsat, že máte o půjčku zájem a vyčkat až se vám investor sám ozve. Nejlépe uděláte, když se spolu dohodnete na schůzce a celou záležitost osobně vyjednáte. V případě soukromé osoby je třeba se vždy mít na pozoru, jelikož nikdy nevíte, zda se jedná o korektní nabídku. Ten správný pocit získáte právě jen při rozhovoru. Proto dříve než si půjčku sjednáte, ověřte si danou osobu v diskuzích, poptejte se známých, kolegů v práci na sociálních sítích, atd. Nikdy nejednejte v časové tísni a rozhodujte se jen na základě relevantních informací. Podmínky půjček se odvíjí od vzájemné dohody obou stran, avšak nikdy za takovou půjčku neplaťte poplatky předem. Jestliže by po vás někdo vyžadoval peníze předem, raději z takové nabídky rychle vycouvejte. Do budoucna si tak ušetříte nemalé problémy, které by vás v extrémním případě mohly připravit o veškerý majetek. Avšak férové půjčky není třeba se nijak obávat, obzvlášť je-li podložena smlouvou o půjčce. Velkou předností půjček od soukromých investorů je to, že akceptuje vaše individuální potřeby a požadavky. Dobu splatnosti a výši jednotlivých splátek si vždy můžete vyjednat tak, aby vyhovovala jen a jen vám. Takovou půjčku si vyjednáte velmi rychle, nemusíte dokládat žádná potvrzení a nikdo vás nelustruje v registru dlužníků. Z toho důvodu je půjčka od soukromého investora snadno dostupná prakticky pro každého.

Půjčku od soukromého investora si můžete sjednat v jakékoli výši a nikomu nemusíte sdělovat, na co peněžní prostředky využijete. Za půjčku nikdy neplaťte poplatky předem.