Jak si vybrat správnou půjčku na trhu?

 

Marně hledáte ideální půjčku na trhu? Nevíte jak poznat, jestli je daná půjčka skutečně pro vás ta nejlepší? Rada je jednoduchá, vyberte z nabídky finančních produktů několik úvěrů jež vás zaujaly a pomocí srovnávače půjček si porovnejte výši úroků. Prověřte si poskytovatele půjčky v nejrůznějších diskuzích, poptejte se známých na zkušenosti a seznamte se s obchodními podmínkami. Na základě těchto informací se pak rozhodujte. Dobrá půjčka je ta, která řeší vaší individuální potřebu. K čemu vám budou malé měsíční splátky, když nedosáhnete na požadovanou výši úvěru nebo nemůžete peníze využít právě k tomu, k čemu potřebujete? Půjčka šitá na míru, to je to, co hledáte. Rovněž známkou nejlevnější půjčky není jen samotný úrok. Úrok tvoří pouze jednu z nákladových položek vašeho úvěru, dále zaplatíte poplatek za posouzení žádosti o půjčku, poplatek za vedení a správu úvěru, pojištění pro případ neschopnosti splácet, atd. Proto, chcete-li porovnávat ceny půjček mezi sebou, musíte je srovnat na základě RPSN, které zahrnuje všechny nákladové položky a určuje konečnou cenu půjčky. K tomuto účelu lze využít řadu online srovnávačů půjček.

Férová půjčka před vámi nic neskrývá

Přestože úvěrové společnosti mají dle zákona o spotřebitelském úvěru stanovenou povinnost poskytnout žadateli před podpisem smlouvy veškeré informace o půjčce, bohužel, stále ještě existují na trhu firmy, které toto nedodržují. Snaží se mlžit zákazníky a k tomu používají různé praktiky (nepřesné a nejasné odpovědi při jakémkoli dotazu ať už emailem nebo telefonem, smlouva napsaná složitým právnickým stylem, způsob jednání na osobní schůzce,…) Vynalézavost a snaha o využití momentální finanční tísně klienta je prostě nekonečná. Všechny tyto nepříjemnosti si ale můžete dopředu ušetřit, pokud se rovnou obrátíte na zavedenou renomovanou společnost, která vám nabídne solidní finanční produkt. Jednou z mnoha možností je například půjčka CreditPortal, která vám může pomoci, pokud se ocitnete znenadání ve finanční nouzi. O půjčku lze požádat kdykoli i během víkendu, stačí mít připojení k internetu a mobilní telefon po ruce.

Chci požádat o férovou půjčku »  

Online půjčka je rychlá

Dostat se do potíží s financemi můžete jedna dvě, ani nebudete vědět jak, ale stejně tak rychle je potřeba se problému zbavit. Aby půjčka splňovala svůj účel, musí být nejen přijatelná pro vás, ale samozřejmě také rychlá. Tuto podmínku naplňuje online půjčka, která vás nebude zbytečně obtěžovat rozsáhlou administrativou a ani nemusíte nikam chodit na pobočku. Celé sjednání půjčky vám zabere na internetu poměrně krátkou dobu. Peníze jsou poté ihned odeslány na bankovní účet a vy s nimi můžete naložit jak potřebujete. 

Sjednat půjčku

 

Při sjednání půjčky nebuďte nikdy lehkomyslní a vždy se zajímejte o parametry úvěru, především úrokovou sazbu, RPSN, kolik celkem zaplatíte a jaké jsou sankce při ukončení nebo nesplácení úvěru.

Napsat komentář