Půjčky pro důchodce online

 

Myslíte, že seniorům a starším lidem nikde nikdo nepůjčí? Ale kdepak, i v důchodovém věku lehce dosáhnete na půjčku. Většina finančních institucí poskytuje půjčky až do 75 let věku. Pokud vás tedy zaskočil nenadálý výdaj, pak jeho financování zvládnete jednoduše pomocí půjčky. Vzhledem k tomu, že pro bankovní sektor jsou půjčky pro důchodce poměrně rizikové, nejsou příliš nakloněny ke schvalování úvěrů. Daleko příznivější situace je u nebankovních společností, u kterých půjčky pro důchodce tvoří specifickou kategorii finančních produktů. Ovšem jako žadatel pobírající starobní důchod můžete požádat o jakoukoli půjčku, kde není vyžadováno potvrzení o výši příjmů ze zaměstnání. Vybírat tak lze ze široké nabídky nejrůznějších mikropůjček, které většinou nenahlíží do registru dlužníků, takže pokud jste se někdy v minulosti opozdili třeba s platbou za složenky, není tato skutečnost nijak na závadu. Malé spotřebitelské úvěry se pro vás stávají snadno dostupným úvěrem, který můžete použít na cokoli.

Krátkodobé nebankovní půjčky

Rozsáhlou nabídku půjček pro důchodce naleznete na internetu, kde si pomocí různých srovnávačů půjček a kalkulaček můžete rovnou porovnat úrokovou sazbu a výši poplatků u jednotlivých úvěrů. Všechny nebankovní společnosti vám půjčí téměř okamžitě, stačí jen o půjčku požádat. Na webových stránkách poskytovatele vyplníte jednoduchý online formulář, ten odešlete a ihned jste informováni o schválení půjčky. Mnoho seniorů však nemá bankovní účet a preferuje hotovostní půjčku. V tomto případě můžete využít specifickou kategorii úvěrů, kde je pro vás připravena například půjčka z trafiky, která je jednou z možností, jak rychle vyřešit akutní nedostatek financí. 

Chci požádat o rychlou půjčku v hotovosti »  

Výše důchodu určuje výši půjčky?

Pro nebankovní společnosti nepředstavuje poskytnutí půjčky pro důchodce žádný problém a často je možno se dohodnout i na individuálních podmínkách sjednaného úvěru. To v praxi znamená, že i lidé staršího věku si můžou vzít půjčku v řádu statisíců. Jestliže si vystačíte jen s pár tisícovkami, pak je nejjednodušším řešením využití široké nabídky bezúčelových spotřebitelských úvěrů. V případě, že potřebujete větší finanční obnos, pak bude samozřejmě i soukromá instituce vyžadovat záruky splacení. Ne všichni senioři mají důchody na hranici životního minima, a tak možná bude vašemu věřiteli stačit doložení důchodového platebního výměru. Pokud je váš důchod malý, pak můžete za splacení úvěru ručit další osobou jako spoludlužníkem a nebo nemovitostí. V neposlední řadě existují i půjčky pro důchodce od soukromých osob, kde vše záleží na vzájemné dohodě.

Sjednat půjčku

 

Některé velké certifikované společnosti, které mají půjčky pro důchodce přímo v nabídce, disponují rozmanitou sítí obchodních zástupců, kteří jsou připraveni vás kdykoli navštívit u vás doma. Na osobní schůzce vám kurýr zodpoví veškeré dotazy, podepíše s vámi smlouvu a je-li to vaše přání, vyplatí peníze v hotovosti na ruku. V opačném případě jsou ihned odeslány na bankovní účet. Ani v pokročilém věku nejsou pro vás brány úvěrového trhu uzavřeny.

Napsat komentář